מה ההבדל בין אמבולנס פרטי לציבורי?

אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע לשלב בחיים שבו הוא מרגיש לא טוב והוא צריך להזמין אמבולנס אל המקום שבו הוא נמצא, אך לצערנו הרב זה חלק מהחיים. מצד אחד זו יכולה להיות שמחה גדולה כמו לידה, אך מצד שני זו גם עלולה להיות מחלה או תחושה פיזית רעה במיוחד. השאלה הגדולה היא האם כדאי לעשות את הדבר האוטומטי שרובנו היינו עושים ולהזמין את שירותי האמבולנס הציבוריים או שעדיף יהיה להזמין אמבולנס פרטי?

יתרונות האמבולנס הפרטי

כשמזמינים שירות של אמבולנס פרטי היתרון הגדול ביותר זו העובדה שהוא מגיע מאוד מהר וגם העובדה שבתוך האמבולנס עצמו אפשר לעבור יותר סוגים של טיפולים. לעיתים שתי העובדות האלה יכולות להיות קריטיות ולהשפיע על השאלה האם נישאר בחיים או לא, ולכן חשוב ביותר להתייחס לעניין הזה. בנוסף לכך, שירותי האמבולנס הפרטיים ניתנים בדרך כלל על ידי המומחים בתחום כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות.

ההבדל בהוצאה הכספית

בדרך כלל כאשר מזמינים אמבולנס ציבורי משלמים על השירות אך במידה והיה אשפוז מקבלים על כך החזר. לעומת זאת, במקרה של האמבולנס הפרטי משלמים מחיר מלא, אם כי הרבה יותר זול, ולא תמיד מקבלים על השירות הזה החזר. מה שכן כדאי לכם לדעת זה שהיום יש יותר ויותר דרכים שבעזרתן אפשר יהיה לקבל חלק מההחזרים גם על אמבולנס פרטי כך שכדאי לשקול את האפשרות הזאת בחיוב אם יש לכם צורך בכך.