אמבולנסים פרטיים

זה ברור שכל אחד מאיתנו רוצה להיות כמה שיותר בריא ועושה כל מה שהוא יכול כדי שאכן כך ייראה חייו. עם זאת, לא תמיד הכול תלוי בנו ויש רגעים שבהם אנחנו צריכים לראות רופא כמה שיותר מהר. השאלה העולה ברגעים כאלה היא האם כדאי לפנות אל שירותי האמבולנס הציבוריים או אל אלה הפרטיים, והאמת היא, שלשירותי אמבולנסים פרטיים יש יתרונות רבים.

השירות הניתן

אם אתם מתלבטים האם עדיף להזמין אמבולנס פרטי או ציבורי אז כדאי שתדעו שהאמבולנסים הפרטיים יכולים להיות טובים יותר לא פעם. אתם יכולים להזמין שירות כזה לא רק כדי להגיע לבית החולים אלא גם כדי לעבור מספר טיפולים במקום עצמו, בין אם אתם חולי דיאליזה ובין אם דרושים לכם טיפולים אחרים. בין יתר השירותים אפשר יהיה גם להסיע אתכם למקום שבו תעברו ניתוח ובעת הצורך האמבולנסים הפרטיים יכולים גם להוביל נפטרים אל מקום קבורתם. חשוב להבין שיש מספר חברות שעוסקות במתן שירות של אמבולנס פרטי כך שיש לשים לב אל מי אתם פונים, כי כמו שאתם יודעים, חלק מהעניין במקרים כאלה זו מהירות התגובה. כלומר, אם ייקח לנהג האמבולנס יותר מידי זמן להגיע זה עלול להיות קריטי ולכן חשוב לפנות רק אל חברה מנוסה וידועה.

עלות השירות

כשמזמינים אמבולנס ציבורי מקבלים החזרים אם היה אשפוז, ואילו כאשר מזמינים חברה פרטית תמיד צריך לשלם. עם זאת, כדאי לדעת שהיום המחירים הרבה יותר נמוכים מאשר בעבר ויש גם דרכים שונות שבעזרתן אפשר יהיה לקבל החזר כך שחשוב לבדוק זאת לעומק.