נהגי אמבולנסים

יש הרבה אירועים חריגים בחיים שיכולים להשפיע על הבריאות שלנו ועל השאלה האם נישאר בחיים או לא, ולכן זה לא מפתיע שיש גם אירועים שבהם נזמין את שירותיו של נהג האמבולנס. זה יכול להיות מקרה משמח כמו לידה אך זה עלול להיות גם מקרה מעציב כמו התקף לב או מחלות אחרות, כך שאחד מהדברים החשובים ביותר זה לדעת שאתם נמצאים בידיים של המומחים בתחום שיוכלו לפנות אתכם כמה שיותר מהר לאן שצריך.

איך הופכים להיות נהג אמבולנס מקצועי?

נהגי אמבולנסים הם אנשים שצריכים לעבור הכשרה מקצועית ביותר, כי למעשה הם אלה שהרבה פעמים קובעים האם אדם יחיה או לא. כלומר, אם נהג אמבולנס יגיע לאט מידי למקום שאליו הוא צריך להגיע זה עלול לעלות לפצוע בחייו ולכן בידיים שלהם נמצאת אחריות רבה. זו הסיבה לכך שנהגים כאלה עוברים הכשרות שונות, כאשר מצד אחר הם צריכים לעבור הכשרה רפואית ומצד שני הם עוברים הכשרה בנהיגה. לנהוג על אמבולנס זו חוויה שונה מאשר לנהוג על כל רכב רגיל כי המהירות ויכולת ההשתלבות בתנועה וקיצור הדרכים יכולות להיות קריטיות.

ההכשרה הרפואית

כל אדם שרוצה להיות נהג אמבולנס חייב לעבור הכשרה רפואית, כי למעשה הנהג הוא חלק מהצוות המטפל. לכן הנהגים לומדים, בין היתר, על הפיזיולוגיה של הגוף, על האנטומיה ועל עוד הרבה נושאים אחרים שהופכים אותם להיות אנשים שמסוגלים לתת שירות מקצועי ביותר של עזרה ראשונה. זו עבודה עם שליחות שלא יכול להתאים לכל אחד ולכן רק המובחרים מתקבלים למקצוע.